Możesz zostać właścicielem domeny dobryginekolog.info !!!

Domena przeznaczona jest na sprzedaż. Więcej informacji drogą mailową

 

 


Informujemy, że ze względu na przepisy RODO dodawanie opinii oraz ginekologów zostało czasowo wstrzymane.

RSS samozdrowie.pl

Ratunku! Zachowuję się jak moja matka

  Obiecujemy sobie, że będziemy całkiem inne niż nasze mamy. Jednak pewnego dnia stwierdzamy, że zaczynamy się zachowywać tak samo. Tylko czy to na pewno powód do paniki?
 

Hormony na diecie

  Monotonia na talerzu to wróg kobiecego organizmu. W każdej fazie cyklu potrzeba mu przecież innych składników. Dzięki dobrej diecie hormony zaczną pracować na Twoją korzyść i zapewnią szczupłą figurę.
 

Cera jak po retuszu

  Nowe podkłady mają coraz więcej funkcji. Już nie tylko ukrywają niedoskonałości skóry, ale też zmniejszają zmarszczki, odżywiają i napinają cerę. Działają dyskretnie, skutecznie i dają bardzo naturalny efekt.
 

Rewolucja w odmładzaniu

  Z gabinetu dermatologa można teraz wyjść o piętnaście lat młodszą. Nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej są skuteczne, bezpieczne i trwają tyle co lunch.
 

Bańki kontra wirusy

  Są skutecznym domowym sposobem walki z chorobą. Zastosowane, gdy infekcja dopiero zaczyna się rozwijać, pomagają uniknąć leczenia antybiotykami.
 

Sekrety kobiet, które nigdy nie chorują

  Swoje sposoby na superodporność zdradzają nam kobiety, które są zawsze w formie. Ich proste rady pozwolą zapomnieć o infekcjach, chandrze i przemęczeniu.
 

Sztuka wyboru

  Podejmowanie, nawet ważnych, decyzji może być proste. Psycholodzy znają techniki, które pomagają szybko wybrać najlepsze rozwiązanie.
 

Piękna figura cały rok

  Piękną sylwetką oraz świetnym zdrowiem można się cieszyć o każdej porze roku. Wystarczy jeść i ćwiczyć zgodnie z rytmem natury.
 

Orientalne kąpiele w domu

  Japonki do wanny wypełnionej wodą dodają wyciąg z cytrusów, Hinduski jaśmin, a latynoski szczyptę cynamonu. Dobrze przyprawiona kąpiel pomaga rozjaśnić przebarwienia, ujędrnić pośladki i wygładzić skórę.
 

Najlepsze kosmetyki 2009

  
 

Szczepić się czy nie?

  Wszyscy boimy się świńskiej grypy. Zdaniem lekarzy najskuteczniej chroni przed nią szczepionka. Sprawdzamy, czy jest ona całkowicie bezpieczna.
 

Przepis na radosne święta

  Przed Tobą przedświąteczne zakupy i sprzątanie. Nie nastawiaj się jednak negatywnie. W tym roku możesz poczuć się znowu dzieckiem i odnaleźć w świętach utraconą magię.
 

Piękno w dobrej cenie

  Oszczędność się opłaca. Stosowanie mniejszej ilości kosmetyków przyniesie korzyści Twojej urodzie. Warto wiedzieć tylko, w jakie preparaty zainwestować, a bez których możesz się obyć.
 

Duże kłamstwa małej tarczycy

  Możesz mieć chorą tarczycę i nawet o tym nie wiedzieć. Często schorzenia tego gruczołu dają bowiem bardzo nietypowe objawy.
 

Piętnaście mitów o raku

  To, co wiedzieliśmy o raku jeszcze kilka lat temu, dziś już jest nieaktualne. Medycyna każdego dnia przynosi nowe odkrycia. Teraz z nowotworem można wygrać. Wystarczy poznać o nim całą prawdę.
 

Piękne ciało od zaraz

  Możesz mieć świetną figurę i jędrne ciało prawie natychmiast. Już minuta wystarczy, żebyś zaczęła wyglądać na szczuplejszą, wyższą i bardziej wysportowaną.
 
Ostatnio oceniane placówki