Szwej Andrzej Gabinet Ginekologiczny

ul. Strzelnicza 24, Gliwice tel. 32 231 34 36  
 

Opinie pacjentów 

 
-1 #4 Agata 2016-03-30 22:39
Te poprzednie opinie chyba pisał sam doktor Szwej. Brutalny, chamski, niezadowolony z pracy czy, że ktoś zadaje mu pytania. Podczas USG szrpał mnie za koloano i krzyczał, że mam je rozłożyć szerzej. Myślę, że można znaleźć rzeźnika z większą ogładą i calkiem możliwe, że wiedzą. Nie życzę nikomu kontaktu z tym typkiem.
 
 
+1 #3 2015-11-21 17:30
Bardzo dobry ginekolog, najlepszy, z jakim zetknęłam się w Gliwicach. Miałam okazję być jego pacjentką w szpitalu ginekologicznym . Rzeczowy, dociekliwy, rzetelny. Bardzo dokładny, diagnozuje długo, stara się pomóc. Delikatny. Zaznaczam, że nie jestem jego prywatną pacjentką. Zoperował mnie "z przydziału" i zrobił to perfekcyjnie. Trochę szorstki w obyciu. Ale jestem mu bardzo wdzięczna. Chylę czoła i dziękuję Panie Doktorze!
 
 
0 #2 2010-07-05 13:17
Polecam dokotora Szweja pacjentkom których ciąże przebiegają spokojnie, bez komplikacji i zagrożenia. Jest to lekarz który głównie skupił się na gabinecie prywatnym, gdzie przyjmuje setki pacjentek, na których zdobywa swoje doświadczenie. Prowadził moje dwie ciąże do 6 mies potem przeniosłam się do prof.Poręby w tychach gdzie rodziłam.
Dr Szwej jest spokojny, cierpliwy i bardzo delikatny. I tego kobiety chyba najbardziej oczekują od ginekologa.
Ma bardzo ładny gabinet, dobrze wyposażony. Nie potrzeba żadnego umawiania, wchodzi się z drogi. Przyjmuje wszystkie pacjentki siedzące w gabinecie nawet do godziny 21.00. POLECAM!!!
 
 
0 #1 2010-07-05 13:16
Wspaniały lekarz.. Godny zaufania, nigdy niczego nie przeoczył a chorowałam na nowotwór.. Mimo iż mieszkam już bardzo daleko od Gliwic zawsze z chęcią zachodzę do Pana Doktora.
 

Dodaj opinię


Kod antysapmowy
Odśwież

Ostatnio oceniane placówki