Możesz zostać właścicielem domeny dobryginekolog.info !!!

Domena przeznaczona jest na sprzedaż. Więcej informacji drogą mailową

 

 


Informujemy, że ze względu na przepisy RODO dodawanie opinii oraz ginekologów zostało czasowo wstrzymane.

Surówka Jerzy Ginekolog

al. Wolności 22, Częstochowa tel. 34 365 46 66  
 

Opinie pacjentów 

 
0 #9 2012-08-07 19:12
Ja niestety nie mam tak pozytywnego zdania:/byłam u niego na poczatku ciazy i szybko zamieniłam go na innego lekarza.Nie uprzejmy i gburowaty.A do tego prowadził ciaze mojej siostry i do samego porodu zapewniaj ja ze jest wszystko dobrze z dzieckiem jak sie pózniej okazało dziecko nie mialo w sobie chyba nic zdrowego:/ 2 dziury w sercu,rozszczep wargi,układ nerwowy...żyło miesiąc...wiem że lekarze tez sa tylko ludzmi i rozumiem że mozna sie pomylic lub cos przeoczyc....jedna rzecz owszem ,ale tyle wad i ani jednej nie wykryć?!!!
 
 
-1 #8 2012-07-05 14:57
podzielam zdanie moich poprzedniczek SUPER LEKARZ.Już rzadko się spotyka ludzi z takim powołaniem i wiedzą ,a przy tym z takim taktem i delikatnością !!! Tak że szczerze polecam.
 
 
+1 #7 2011-08-25 12:30
Ja osobiście z Panem doktorem miałam przyjemność spotkać się na położnictwie i moje odczucia co do Niego nie są aż tak dobre-ale może dlatego że była to 4 rano?
 
 
0 #6 2010-09-26 13:51
Jestem w 26 tygodniu ciąży i doktor mnie prowadzi od początku. Jest bardzo dobrym lekarzem. Porównując innego lekarza jak np.Jarosława Dewora to Dewor sie przy nim kryje w ogóle nie dba o pacjentki.A doktor surówka jest zawsze przy mnie kiedy mam jakieś dolegliwości i wcale dużo za wizytę nie bierze.Ja jestem z niego bardzo zadowolona.
 
 
+4 #5 2010-09-15 19:46
trafiłam do pana doktora na usg w szpitalu przed operacją. leczyłam sie 5 lat i nie potrafiono stwierdzic co mi jest. w ciągu 5 minutowego usg trafnie postawił diagnoze, w czasie operacji okazało sie ze miał racje.nie znam go jako lekarza ,niestety jakbym wczesniej do niego trafiła byc moze uniknęłabym takiej okropnej operacji.
 
 
+4 #4 2010-08-13 21:55
Trafiłam do Pana doktora po przejrzeniu chyba wszystkich możliwych for medycznych jakie są:). Lekarz fachowy i bardzo uprzejmy, prowadzi moją ciążę. Jestem zadowolona,bo poprzedni lekarz wpakował mnie w problemy. Zrobił dokładny wywiad, bardzo delikatne badanie i USG. Wszystko bardzo dokładnie i ze szczegółami omówił i uspokoił. Opowiadał dowcipy i różne historyjki żeby mnie rozluźnić. W gabinecie spędziłam 25 min, aż do wyczerpania nurtujących mnie pytań. Co do samej wizyty, to byłam w MEDYKU (pokój nr.2). Przyjmuje prywatnie w poniedziałki i czwartki od 17 do 19. Nie trzeba sie wcześniej umawiać ani zapisywać. Ja byłam 16:30 i byłam 2 w kolejce. Ogólnie było chyba z 10 osób. wiem,że w MEDYKU przyjmuje również na NFZ ale nie wiem kiedy.
 
 
+3 #3 2010-06-25 12:04
Jestem w 24 tygodniu ciąży. To będzie moje drugie dziecko. Pierwszą ciążę donosiłam tylko dzięki fachowej ocenie pana Surówki. On robił mi cesarkę-przyjechał specjalniue choć nie mial dyżuru. Dodam że ani przed ,ani po nie dostał nawet grosza.Teraz pomimo że chodzę do niego do państwowej przychodni mam robione badania i Usg raz w miesiącu. Zawsze dostaję L4 ,wizyty mam co 2 tygodnie i zawsze jestem badana.Dodam że kilka moich znajomych też rodziło przy nim (moja siostra również 2 córeczki )i żadna nie ma pretensji. Ja polecam,ale każdy ma prawo do innej oceny.
 
 
+2 #2 2010-06-25 12:03
Super lekarz, uczciwy, rzetelny. Opinie o tym, że rzekomo nie mówi nazbyt wiele swoim pacjentkom informacji są według mnie nie słuszne, gdyż osobiście uważam, iż to tylko wpływa na lepsze samopoczucie ciężarnej, a to dlatego, że widocznie zaśmiecanie sobie głowy zbędnymi informacjami jest niekoniecznie potrzebne. Dr mówi tak naprawdę wszystko to, co niezbędne i wydaje mi się, że wystarczające. Co ważne jest wybitnym specjalistą w odczytywaniu badań USG oraz oznaczaniu płci dziecka. :). A opinie odnośnie niewielkiego czasu jaki poświęca każdorazowo swoim pacjentkom uważam za komplement w stosunku do jego osoby, gdyż świadczą wyłącznie tylko o jego wysokim profesjonalizmi e i edukacji. Obecnie prowadzi moją drugą ciążę i póki co nie mam żadnych zastrzeżeń. Liczę, że nic w tej kwestii się nie zmieni.
POLECAM!, POLECAM! POLECAM!!!
 
 
+4 #1 2010-05-25 10:16
Zawdzięczam mu życie mojego Synka. Ostrzegał mnie przed porodem dużego dziecka, podczas USG, które zrobił za darmo. Miałam bardzo ciężki poród, męczyłam się całą noc. Koleżanka dała mi numer telefonu i nad ranem zadzwoniłam do doktora Surówki i poprosiłam o pomoc. Nie mógł przyjechać, ale poprosił kolegę z dyżuru, żeby mnie zbadał i zrobił mi ciecie cesarskie. Są takie chwile i tacy ludzie, których się nie zapomina. Moja koleżanka ma o nim również jak najlepsze zdanie i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej. Mam zamiar urodzić jeszcze córkę i chciałabym tak jak moja koleżanka urodzić z lekarzem do którego można mieć zaufanie, którego kompetencje potwierdzi ktoś znajomy. Pozdrawiam i życzę wielu udanych ciąż i lekkich porodów.
 
Ostatnio oceniane placówki