Surówka Jerzy Ginekolog

al. Wolności 22, Częstochowa tel. 34 365 46 66  
 

Opinie pacjentów 

 
0 #9 2012-08-07 19:12
Ja niestety nie mam tak pozytywnego zdania:/byłam u niego na poczatku ciazy i szybko zamieniłam go na innego lekarza.Nie uprzejmy i gburowaty.A do tego prowadził ciaze mojej siostry i do samego porodu zapewniaj ja ze jest wszystko dobrze z dzieckiem jak sie pózniej okazało dziecko nie mialo w sobie chyba nic zdrowego:/ 2 dziury w sercu,rozszczep wargi,układ nerwowy...żyło miesiąc...wiem że lekarze tez sa tylko ludzmi i rozumiem że mozna sie pomylic lub cos przeoczyc....jedna rzecz owszem ,ale tyle wad i ani jednej nie wykryć?!!!
 
 
0 #8 2012-07-05 14:57
podzielam zdanie moich poprzedniczek SUPER LEKARZ.Już rzadko się spotyka ludzi z takim powołaniem i wiedzą ,a przy tym z takim taktem i delikatnością !!! Tak że szczerze polecam.
 
 
+1 #7 2011-08-25 12:30
Ja osobiście z Panem doktorem miałam przyjemność spotkać się na położnictwie i moje odczucia co do Niego nie są aż tak dobre-ale może dlatego że była to 4 rano?
 
 
0 #6 2010-09-26 13:51
Jestem w 26 tygodniu ciąży i doktor mnie prowadzi od początku. Jest bardzo dobrym lekarzem. Porównując innego lekarza jak np.Jarosława Dewora to Dewor sie przy nim kryje w ogóle nie dba o pacjentki.A doktor surówka jest zawsze przy mnie kiedy mam jakieś dolegliwości i wcale dużo za wizytę nie bierze.Ja jestem z niego bardzo zadowolona.
 
 
+4 #5 2010-09-15 19:46
trafiłam do pana doktora na usg w szpitalu przed operacją. leczyłam sie 5 lat i nie potrafiono stwierdzic co mi jest. w ciągu 5 minutowego usg trafnie postawił diagnoze, w czasie operacji okazało sie ze miał racje.nie znam go jako lekarza ,niestety jakbym wczesniej do niego trafiła byc moze uniknęłabym takiej okropnej operacji.
 
 
+3 #4 2010-08-13 21:55
Trafiłam do Pana doktora po przejrzeniu chyba wszystkich możliwych for medycznych jakie są:). Lekarz fachowy i bardzo uprzejmy, prowadzi moją ciążę. Jestem zadowolona,bo poprzedni lekarz wpakował mnie w problemy. Zrobił dokładny wywiad, bardzo delikatne badanie i USG. Wszystko bardzo dokładnie i ze szczegółami omówił i uspokoił. Opowiadał dowcipy i różne historyjki żeby mnie rozluźnić. W gabinecie spędziłam 25 min, aż do wyczerpania nurtujących mnie pytań. Co do samej wizyty, to byłam w MEDYKU (pokój nr.2). Przyjmuje prywatnie w poniedziałki i czwartki od 17 do 19. Nie trzeba sie wcześniej umawiać ani zapisywać. Ja byłam 16:30 i byłam 2 w kolejce. Ogólnie było chyba z 10 osób. wiem,że w MEDYKU przyjmuje również na NFZ ale nie wiem kiedy.
 
 
+3 #3 2010-06-25 12:04
Jestem w 24 tygodniu ciąży. To będzie moje drugie dziecko. Pierwszą ciążę donosiłam tylko dzięki fachowej ocenie pana Surówki. On robił mi cesarkę-przyjechał specjalniue choć nie mial dyżuru. Dodam że ani przed ,ani po nie dostał nawet grosza.Teraz pomimo że chodzę do niego do państwowej przychodni mam robione badania i Usg raz w miesiącu. Zawsze dostaję L4 ,wizyty mam co 2 tygodnie i zawsze jestem badana.Dodam że kilka moich znajomych też rodziło przy nim (moja siostra również 2 córeczki )i żadna nie ma pretensji. Ja polecam,ale każdy ma prawo do innej oceny.
 
 
+2 #2 2010-06-25 12:03
Super lekarz, uczciwy, rzetelny. Opinie o tym, że rzekomo nie mówi nazbyt wiele swoim pacjentkom informacji są według mnie nie słuszne, gdyż osobiście uważam, iż to tylko wpływa na lepsze samopoczucie ciężarnej, a to dlatego, że widocznie zaśmiecanie sobie głowy zbędnymi informacjami jest niekoniecznie potrzebne. Dr mówi tak naprawdę wszystko to, co niezbędne i wydaje mi się, że wystarczające. Co ważne jest wybitnym specjalistą w odczytywaniu badań USG oraz oznaczaniu płci dziecka. :). A opinie odnośnie niewielkiego czasu jaki poświęca każdorazowo swoim pacjentkom uważam za komplement w stosunku do jego osoby, gdyż świadczą wyłącznie tylko o jego wysokim profesjonalizmi e i edukacji. Obecnie prowadzi moją drugą ciążę i póki co nie mam żadnych zastrzeżeń. Liczę, że nic w tej kwestii się nie zmieni.
POLECAM!, POLECAM! POLECAM!!!
 
 
+4 #1 2010-05-25 10:16
Zawdzięczam mu życie mojego Synka. Ostrzegał mnie przed porodem dużego dziecka, podczas USG, które zrobił za darmo. Miałam bardzo ciężki poród, męczyłam się całą noc. Koleżanka dała mi numer telefonu i nad ranem zadzwoniłam do doktora Surówki i poprosiłam o pomoc. Nie mógł przyjechać, ale poprosił kolegę z dyżuru, żeby mnie zbadał i zrobił mi ciecie cesarskie. Są takie chwile i tacy ludzie, których się nie zapomina. Moja koleżanka ma o nim również jak najlepsze zdanie i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej. Mam zamiar urodzić jeszcze córkę i chciałabym tak jak moja koleżanka urodzić z lekarzem do którego można mieć zaufanie, którego kompetencje potwierdzi ktoś znajomy. Pozdrawiam i życzę wielu udanych ciąż i lekkich porodów.
 

Dodaj opinię


Kod antysapmowy
Odśwież

Ostatnio oceniane placówki