Możesz zostać właścicielem domeny dobryginekolog.info !!!

Domena przeznaczona jest na sprzedaż. Więcej informacji drogą mailową

 

 


Informujemy, że ze względu na przepisy RODO dodawanie opinii oraz ginekologów zostało czasowo wstrzymane.

Małecka-Holerek Monika Ginekolog

ul. Łuczników 13, Bielsko-Biała tel. 33 818 05 52  
 

Opinie pacjentów 

 
0 #4 agata 2016-09-22 10:56
Pani Monika jest lekarzem z powołania człowiek o kryształowym sercu ,ma taki cudowny wpływ na człowieka ze chce sie wracać do Pani dr ,Miałam szczęście poznać tą cudowną osobę jako pacjentka .nigdy nie powiedziała za chwile nie mam czasu lub innym razem .Pani MONIKA ZAWSZE MA CZAS I OCHOTĘ WYSŁUCHAĆ PACJENTKI I UDZIELIĆ FACHOWEJ POMOCY .Mam poczucie bezpieczeństwa ,ze JEST iże nie mam się czego bać .LEKARZ NA 110%.
 
 
+1 #3 2013-04-03 13:08
Pani Monika jest autentycznie przemiłą osobą z wartościami. nie przepisuje antykoncepcji, gdyż jest za NPR i to mnie do niej przekonało, gdy pierwszy raz do niej trafiłam. w ubiegłym roku prowadziła moja ciążę.Jedyne co mi nie dawało spokoju to fakt, że usg podczas ciąży zrobiła mi tylko dwa razy: w 12 tyg. i w 32. Poza tym nie mam większych zastrzeżeń i z czystym sumieniem polecam!Jedak, kto się już do niej wybierze, niech uzbroi się w cierpliwość w poczekalni, bo u niej zawsze jest mnóstwo kobiet!!
 
 
+3 #2 2011-03-02 22:54
We wrześniu ub. roku po dwumiesięcznym pobycie na Patologii Ciąży Szpitala Wojewódzkiego szczęśliwie urodziłam córeczkę. Ciążę od początku prowadziła dr Małecka. Troskliwie zajęła się mną także w szpitalu, była przy porodzie, dbała o to bym mogła skorzystać ze wszystkich udogodnień (wanna, wybrana przeze mnie pozycja porodowa, poród bez nacinania). Postawa Pani Doktor przeczy opinii, że tylko opłaciwszy z góry lekarza i położną można pomyślnie przejść poród. Najdziwniejsze jest to, że wcale nie chciałam rodzić w Szpitalu Wojewódzkim ale z racji konieczności pobytu na Patologii właśnie tam urodziłam. Warto dodać, że Dr Małecka umie znaleźć czas nie tylko dla swoich "prywatnych" pacjentek, które potem spotyka w szpitalu ale dla każdej potrzebującej porady dziewczyny na oddziale (miała 2 miesiące na dokładną obserwację pracy oddziału). Pewnie to brzmi jak sztuczna laurka ale prościej nie da się tego opisać (zwłaszcza gdy 2 miesiące leżało się z wyrokiem zagrożenia ciąży)
 
 
+3 #1 2010-05-25 07:45
Leczę się 10 lat bardzo delikatna miła zawsze uśmiechnięta oraz ma podejście do pacjenta. Będę zawsze Panią Doktor Monikę polecała jest Cudownym CZŁOWIEKIEM
 
Ostatnio oceniane placówki